KONST / Litografier / Litografier 14303240
nr 1430 3240
Litografier
2 st. Efter Anders Zorn, Bengtssons Lito AB. Bildmått: 29x19 cm, yttermått inklusive ram: 45x30 cm. Signerad
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 8 november 2021
kl 18:20:11
6/11 14:46:34